Jak to u nás
vypadá?

Naše
prostory

Pro Vaše setkání, kurzy, cvičení, terapie nebo přednášky máme ve Stromu setkávání k dispozici dvě různé místnosti. Obě dvě je možné upravit pro využití podle potřeby. Ve skladu je připraveno 22 židlí, skládací stolek, 9 matrací, polštářky na sezení na zemi a tabule na smazatelné fixy.

Masérna

Pro masáže, terapie nebo setkání malých skupinek je možné využít menší místnost Stromu setkávání – masérnu. Je velká 20m2 (4 x 5 m). Na podlaze jsou parkety. Je možné v ní topit ústředním topením nebo v kamínkách dřevem. V místnosti je pro masáže instalováno umyvadlo. K dispozici je stůl a židle. (Po předchozí domluvě i masážní lehátko. )

Sál

Pro cvičení, přednášky, tanec nebo hudební setkání je zde větší místnost – sál. Můžete se ve Stromě setkávání roztančit na ploše 40,4m2 (9,4x4,3 m). Podlaha je plovoucí s korkovým povrchem. V místnosti je pianino.

Společné příslušenství

Před, po a nebo v průběhu akce je Vám k dispozici WC, kuchyňka s nádobím a varnou konvicí a sprcha. Před domem je společné parkoviště až pro 6 aut, dále lze parkovat v přilehlých ulicích.